moelke logo

Dla osób wymagających, poszukujących indywidualnych dla siebie rozwiązań proponujemy propozycję w postaci produktów robionych specjalnie na zamówienie. W naszych salonach i katalogach odnajdą Państwo przykłady mebli kuchennych na wymiar dla klientów z Poznania oraz jego okolic. Sprzęty do naszego pomieszczenia można zamówić według gotowego projektu, w którym to już wcześniej zostały określone konkretne parametry oraz model i liczba oczekiwanych segmentów.

Pracę naszą rozpoczynamy od wspólnie przeprowadzonych konsultacji w czasie to których, szczególną uwagę kierujemy na odpowiednie zdiagnozowanie Państwa potrzeb. Podczas tej rozmowy ustalamy najdrobniejsze szczegóły i uściślamy wszelakie niejasności, które to pozwalają w przyszłości uniknąć wielu nieporozumień i różnicy zdań. Dzięki temu w wyniku konsultacji powstanie efekt, który zadowoli Państwa oczekiwania. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie wizualizacji komputerowej. Zapewnia ona w plastyczny sposób przenieść wszelakie sugestie ustalone podczas rozmowy na monitor komputera, tak aby potwierdzić pożądany efekt. Fachowa obsługa i szybkość działania umożliwiają dokonanie optymalnego wyboru materiałów do pracy.

Stolica Wielkopolski i okolice to tereny, gdzie szczególnie często mamy przyjemność przyjmować zamówienia od klientów na wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Poza tymi produktami projektujemy również rozwiązania takich wyrobów jak na przykład: szafy, garderoby, zabudowy wnęk, a także wyposażenie sklepów, restauracji bądź też lokali użytkowych.

Inspiracją dla naszych pomysłów i ich finalnego efektu stanowią najnowsze panujące na rynku trendy oraz moda, dotyczące surowca, kształtu, kolorów lub stylistyki. Przywiązując niezmiernie duże znaczenie do dbałości o szczegóły oraz funkcjonalności, którymi te produkty maja się cechować gwarantujemy najlepszą z możliwych do uzyskania jakości wyrobu końcowego. Dbamy o to, żeby uzyskać niepowtarzalny klimat i styl. Wszystkie nasze produkty oferujemy po przystępnej cenie.

Posiadamy bogatą wiedzę oraz długoletnie doświadczenie, dzięki czemu dostarczamy jedyne w swoim rodzaju meble kuchenne. Doskonale wiemy, iż bardzo często problem tkwi we wnętrzach o nietypowym wymiarach, przez co ich przestrzeń jest ciężko zagospodarować w optymalny sposób. Stąd tez staramy się dołożyć wszelakich starań, żeby osiągnąć upragniony efekt dający naszym klientom ogromną satysfakcję.

Zapraszamy do galeri zdjęć producenta MOELKE

KUCHNIE KLASYCZNEKUCHNIE NOWOCZESNE