kuchniaJesteśmy odpowiedzią na rosnące potrzeby coraz to większe wymagania w zakresie projektowania i realizacji mebli na indywidualne zamówienie. Zajmujemy się sprzedażą mebli kuchennych uznanych producentów, wykonywaniem projektów, wizualizacji kuchennych oraz aranżacją wnętrz.
Gwarantujemy Państwu wykwalifikowana i miła obsługę , których pasją jest tworzenie pięknych wnętrz , indywidualne rozpoznanie potrzeb każdego klienta, przedstawienie oferty oraz wszystkich aspektów działania naszej firmy.

Wykonujemy nasze usługi kompleksowo:

– oferujemy profesjonalne doradztwo, które pozwoli na idealne zaplanowanie przestrzeni, pomożemy w wyborze materiałów oraz postaramy ustrzec Państwa przed najczęściej popełnianymi błędami w aranżacji wnętr- przeprowadzamy pomiar w pomieszczeniu które ma być przez nas wykonane. Pomiar jest niezbędny do wykonania profesjonalnego projektu. Mamy pewność, że każdy centymetr przestrzeni zostanie funkcjonalnie wykorzystany.

– projekty wykonujemy za pomocą profesjonalnego programu do projektowania – CAD KUCHNIE firmy CAD PROJEKT K&A , dzięki temu programowi możemy pokazać Państwu fotorealistyczne wizualizacje, które pozwalają na bardzo dokładne odzwierciedlenie kolorów i faktury materiałów, dzięki czemu znacznie łatwiej jest podjąć decyzję. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszymi projektami.

– każdy zakupiony u nas towar jest przez nas do Państwa dostarczany osobiście. Gwarantujemy ochronę produktów podczas dostawy.

– oferujemy kompleksowy montaż. Montaż jest zwieńczeniem prac, dlatego  przeprowadza go wykwalifikowana ekipa monterska. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszymi realizacjami.

–  gwarantujemy serwis po sprzedażowy, który ma na celu pomoc klientowi we wszystkich aspektach zakupionych u nas produktów. Dodatkowo obowiązuje oczywiście gwarancja producenta. certyfikat

W naszej ofercie znajdą Państwo:
–  meble kuchenne polskich producentów – Wolsztyńskiej Fabryki Mebli (WFM) oraz MOELKE
–  meble kuchenne niemieckiej firmy Rotpunkt
– sprzęt AGD każdego producenta
– blaty kuchenne z materiałów o najwyższych standardach – laminowanych, konglomeratów kwarcowych, konglomeratów akrylowych, granitów
– szkło hartowane we wszystkich kolorach z wzornika RAL
– oświetlenie oraz akcesoria kuchenne to dopełnienie naszej oferty, które pozwoli kompleksowo wyposażyć kuchnie.

Nie zwlekaj i już teraz umów się na spotkanie, które ma na celu poznanie oczekiwań w stosunku do produktu, poznania koncepcji wnętrza, zaczerpnięcia istotnych informacji niezbędnych do stworzenia projektu, poznanie Państwa nawyków co spowoduje, że kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna.
Dzięki temu będziemy mogli spełnić Państwa marzenie – jakim jest nowa kuchnia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i skorzystania z naszej oferty!