Riflesso – Spezzarre

Riflesso_Spezzare (3)Riflesso_Spezzare (1)Riflesso_Spezzare (11)Riflesso_Spezzare (2)

Calma – latte / Ritto – dąb tabacco

CALMA - RITTO 1CALMA - RITTOCALMA RITTO 5CALMA RITTO 2CALMA RITTO 3CALMA RITTO 4

Mirabelle II – kakao mat / biały połysk

WFM_MIRABELLE II_polaranz1 kopiaWFM_MIRABELLE II_aranz kopiaWFM_MIRABELLE II_polaranz2 kopiaWFM_MIRABELLE II_detal1 kopiaWFM_MIRABELLE II_detal2 kopiaWFM_MIRABELLE II_detal5 kopiaWFM_MIRABELLE II_detal3 kopiaWFM_MIRABELLE II_detal4 kopia

 

Purezza – biały mat

WFM_PUREZZA_aranz kopiaWFM_PUREZZA_polaranz1 kopiaWFM_PUREZZA_polaranz2 kopiaWFM_PUREZZA_detal1 kopiaWFM_PUREZZA_detal3 kopiaWFM_PUREZZA_detal2 kopia

Calma – błękitny połysk / Piano IV – dąb tabacco

BŁEKITBŁEKIT 1BŁEKIT 2BŁĘKIT 3BŁEKIT 5BŁĘKIT 4

 

Piano III – orzech amerykański mat / Adesso – białe

PIANO III 1PIANO III - 2PIANO III - 3PIANO III - 4

Calma – ciemny popiel mat

CALMACALMA  1CALMA  6CALMA 2CALMA 3CALMA 5

 

Piano II – dąb tabacco / Calma -cappuccino II połysk

Zrównoważona paleta brązów i szarości, szlachetne materiały, perfekcyjne detale to nowa recepta na kuchenny apartament. Nowoczesną kompozycję form i kolorów podkreślają stalowe dodatki: uchwyty, cokoły i blat stołu. Całość uzupełniają i równoważą trzy szafki i pochłaniacz w kolorze capuccino. Grupa niskich szafek z funkcją siedzenia łączy przestrzeń kuchenną i mieszkalną.

TABACCOTABACCO 1TABACCO 2TABACCO 3TABACCO 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Linea – beż safari połysk/ terra grau połysk

Kuchnia dla osób, które dobrze czują się w otoczeniu kolorów ziemi. Gładkie, nowoczesne fronty programu Linea w kolorach: beżowym i szarym, wzbogacone zostały subtelnymi, stalowymi uchwytami, których sposób mocowania podkreśla horyzontalny układ szafek. Całą kompozycję ożywia blat o wzorze orzecha romantycznego z bardzo wyrazistym rysunkiem słojów drewna.

FOLIAFOLIA 4FOLIA 5FOLIA 6

Piano III – sapelle mocca połysk

Sapele mocca to ekskluzywna okleina modyfikowana na bazie mahoniu o niepowtarzalnym uroku i szlachetnym wybarwieniu uwypuklonym przez wykończenie lakierem w połysku, która dzięki kontrastowi z białymi matowymi frontami i blatami prezentuje się jeszcze okazalej. Półki na książki i pamiątki rodzinne indywidualizują wnętrze i pozwalają łagodnie przenieść się do strefy pokoju dziennego.

WFM CALMA  PIANO IIIWFM CALMA  PIANO III 1WFM_CALMA - PIANO III_polaranz1 kopiaWFM_CALMA - PIANO III_detal1 kopiaWFM_CALMA - PIANO III_detal2 kopia

 

 

 

 

 

 

 

 

Ritto – dąb nagano / Adesso czarny classic

Meble w naturalnej okleinie dąb nagano wpisują się doskonale w koncepcje wzornicze, które inspiracje czerpią z natury. W ten sposób zimny minimalizm wnętrza kuchni łączy się z naturalnymi, ciepłymi elementami frontów, na których nieregularność rysunku słojów podkreśla szlachetność materiału. Aby nie zakłócać wzoru dębowej okleiny, fronty, zamiast uchwytów, posiadają odpowiednie odfrezowanie krawędzi, umożliwiające otwieranie drzwi i szuflad. Szklane, czarne fronty szafek wiszących i czarny blat ciekawie kontrastują z kolorem dębu w odcieniu kakao lub cappuccino.

RITTO 1RITTO 2RITTO 4RITTO 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Rettangolo – lati szare / Punto – biały wzór kwiatowy połysk

Konsekwentnie zestawione barwy ziemi i akcenty florystyczne podkreślają wyrafinowaną prostotę frontów. Z formą frontów współgra długi stalowy uchwyt o kwadratowym przekroju oraz masywny blat o grubości 77 mm. Używane na co dzień naczynia zostały zmagazynowane na ażurowym regale podwieszonym do sufitu co zapewnia łatwy dostęp.

RETTANGOLORETTANGOLO 1RETTANGOLO 5RETTANGOLO 2RETTANGOLO 4RETTANGOLO 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Calma biały połysk / czarny połysk

Klasyczna kompozycja mebli o białych i czarnych frontach lakierowanych. Głębię połysku lakieru podkreślają niestandardowe uchwyty z połyskliwą powłoką chromową. Całość ożywia blat z subtelnym wzorem kwiatowym.

BWBW1BW2BW3BW4

Piano III – tineo połysk / Calma – bakłażan połysk

Meble wykończone okleiną naturalną o wzorze jabłoni indyjskiej, kontynuowanym na sąsiednich frontach, w odważnym połączeniu z lakierem w kolorze bakłażanu. Oto współczesne spojrzenie na kuchnię.

PIANOPIANO  3PIANO 1PIANO DETAL 2PIANO 2PIANO DETAL 1PIANO DETAL 3PIANO DETAL 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Punto – ciemny antracyt / beż

Funkcjonalny układ kuchni podkreślony dobrze zestawionymi kolorami ciemnego antracytu i beżu. Fronty programu Punto mają grubość 19 milimetrów i wykończone są laminatem ciekawie imitującym strukturę drewna. Monochromatyczne kolory dopełniają stalowe, poziome uchwyty.

FOLIA 1FOLIA 2FOLIA 3

Linea – wallis plum / Calma – biały połysk

Folia o wyrazistym wzorze śliwy dominuje nad białym lakierem w połysku, wydobywając z niego krystaliczną czystość. Poziomy rysunek drewna podkreślają połyskliwe, chromowane listwy uchwytowe.

wallis

Piano III – sapele mocca połysk / Calma – szary mat

Tę ekskluzywną kuchnię tworzy harmonijne zestawienie lakierowanych szarych frontów, wykończonych w macie, popielatych blatów o strukturze imitującej kamień oraz frontów wykończonych najwyższej jakości okleiną sapele mocca, lakierowaną na wysoki połysk. Okleina sapelle mocca powstaje w procesie chemicznej modyfikacji mahoniu, który nadaje meblom wyjątkowy, luksusowy charakter. Cechą charakterystyczną zestawu jest niepowtarzalność wzoru okleiny oraz kontynuacja rysunku słojów na sąsiadujących frontach. Powierzchni frontów w okleinie sapele mocca nie zakłócają uchwyty, natomiast pozostałe fronty wyposażone są w solidny uchwyt relingowy wykonany ze stali nierdzewnej.

SAPELE02SAPELE01SAPELE03

Adesso – brązowy classic / biały soft

Propozycja dla tych, którzy cenią połączenie estetycznego minimalizmu z nutą nowoczesnego designu. Wykończenie mebli – połyskliwe szkło w kolorze cappuccino i białym, klejone na aluminiowych ramach – nadaje formie lekkość. Indywidualnie dobrana przez klienta grafika naniesiona w technologii laminowania szkła jest kontynuowana na sąsiadujących frontach.

ADESSOADESSO 1ADESSO 4ADESSO 3ADESSO 2

 

 

 

 

 

Punto – orzech macademia / Calma – biały połysk

Udane połączenie białych, lakierowanych w połysku frontów programu Calma z frontami programu Punto o wzorze orzecha macadamia, buduje ciepły klimat prezentowanej kuchni. Warto zwrócić uwagę na wysoką szafę gospodarczą, wyposażoną w specjalne zawieszki oraz aluminiową matę zabezpieczającą dno szafki.

XAPELEXAPELE 1

Calma – zielony butelkowy połysk

Nowoczesna klasyka. Dyscyplina form i podziałów wydobywa gładkie, niezakłócone uchwytami powierzchnie frontów lakierowanych na wysoki połysk w kolorze butelkowej zieleni. Niskie szafki jednoszufladowe zwiększają przestrzeń wygody i funkcjonalności.

ZIELONAZIELONA 1ZIELONA 2ZIELONA 3ZIELONA 4ZIELONA 5ZIELONA 6